Pogoń Szczecin w świetnym stylu pokonała wczoraj Śląsk Wrocław 4:1. Poniżej pragniemy Wam przedstawić wypowiedzi, dwóch piłkarzy, na temat wczorajszego spotkania – Rafała Murawskiego i Sebastiana Mili.

Rafał Murawski, kapitan Pogoni Szczecin: Po raz kolejny straciliśmy pierwsi bramkę i nad tym trzeba popracować, aczkolwiek chwała drużynie za to, że umie się podnieść i strzelić gola. Nie wpadajmy jednak w hurraoptymizm. Tak jak ktoś powiedział idąc do szatni – głowa do lodu. Będziemy teraz spokojnie się przygotowywali do następnego spotkania. Owszem, czeka nas teraz komfortowy tydzień,ale musimy się jednak spiąć i pracować dalej.

Sebastian Mila, pomocnik Śląska Wrocław: Najbardziej szkoda tej bramki straconej do przerwy, ponieważ to ona była jakąś przyczyną, że nasza wiara w tym spotkaniu gdzieś uciekła. Przez to druga połowa była nerwowa. Popełniliśmy dużo błędów co spowodowało, że przegraliśmy z Pogonią wysoko. Czas pokaże jaką jesteśmy drużyną i zweryfikuje nasz potencjał. Tak naprawdę dopiero po sezonie będę mógł to na spokojnie ocenić. Pogoń była dzisiaj lepszą drużyną. Teraz przed nami kolejne spotkanie, na którym się zaczynamy powoli koncentrować.

Autor: Mateusz Słowikowski