Aktualności

- Początek należał do Górnika, ale wiedzieliśmy, że tak będzie. Zabrzanie grają u siebie od początku bardzo wysoko i agresywnie. Przetrwaliśmy to i mecz się wyrównał. Po przerwie mieliśmy większe szansne na gole, atakowaliśmy większą liczbą zawodników, a straciliśmy gola z kontrataku - powiedział po meczu trener Michniewicz. Poniżej pomeczowe komentarze.


Czesław Michniewicz, trener Pogoni: Gratulacje dla trenerów Górnika, bo to ważne 3 punkty. Przegraliśmy drugi mecz w fazie finałowej. Początek należał do Górnika, ale wiedzieliśmy, że tak będzie. Zabrzanie grają u siebie od początku bardzo wysoko i agresywnie. Przetrwaliśmy to i mecz się wyrównał. Po przerwie mieliśmy większe szansne na gole, atakowaliśmy większą liczbą zawodników, a straciliśmy gola z kontrataku. Tak nie powinniśmy tracić bramek, a to się powtarza, bo podobnego gola straciliśmy także z Lechią. Świetny piłkarz, za jakiego uważam Gergela, prowadził piłkę przez całe boisko i zdobył bramkę. Martwi mnie to, że nie wyciągamy wniosków. Nie ma wytłumaczenia dla mnie i drużyny, że to runda finałowa. Żałuję, że zagraliśmy w ten sposób drugą połowę, bo można było wywieźć z Zabrza remis. To by nas nie zadowalało, ale mielibyśmy punkt. Od trzech meczów mamy takie wyniki, że do przerwy prowadzimy z Legią i Lechią, remisujemy z Górnikiem. Wirtualnie mamy 7 punktów. A po drugich połowach zostajemy bez oczek. Zostajemy do środy na południu Polski i gramy z Wisłą Kraków. Tam powalczymy o dobry wynik. 

Józef Dankowski, trener Górnika: Dziękuję za gratulacje. Spodziewaliśmy się trudnego meczu. Chcieliśmy zareagować na to, co było tydzień temu. Przez cały mikrocykl zespół był zły na siebie za to, że tak łatwo tydzień temu oddaliśmy mecz. Na każdych zajęciach było to widać, tę złość. Dzisiaj cieszy to, że kilka zmian w zespole nie odbiło się negatywnie na jakości. Chwała wszystkim, bo wnieśli optymizm. 

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 1868

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...