Aktualności

W piątek odnosząc się do słów Czesława Michniewicza informowaliśmy, że potencjalnym transferem, który ma zostać ogłoszony w ciągu najbliższych kilku dni może być Adam Kokoszka.


To samo nazwisko pada w poniedziałkowym wydaniu Kuriera Szczecińskiego. Według informacji dziennika, Kokoszka dzięki zapisowi w kontrakcie może podpisać umowę z dowolnym klubem. Jeżeli kwota jego poborów będzie niższa od tych, które otrzymał w Torpedzie Moskwa to rosjanie przez dwa lata dopłacać będą mu różnicę.

Kokoszka 6 października skończy 29 lat. Pierwsze piłkarkie kroki stawiał w drużynie Wisły Kraków. Następnie reprezentował barwy włoskiego Empoli, Polonii Warszawa i Śląska Wrocław z którym sięgnął po mistrzostwo. Ostatni był piłkarzem Torpedo Moskwa. Kokoszka ma na swoim koncie 11 występów w reprezentacji Polski w których zdobył dwie bramki.

Z informacji dziennikarza wynika, że Pogoń oprócz Kokoszki wzmocnić ma jeszcze jeden zawodnik z "dużym" nazwiskiem. Nie będzie to Dariusz Dudka, z którym Pogoń negocjowała ale jak informuje Kurier sprawa upadła z powodów pozasportowych.

W poniedziałkowym wydaniu Kuriera przeczytać można również o tym, że o krok od podpisania nowej umowy z Pogonią jest Ricardo Nunes.

fot. Przegląd Sportowy

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Kurier Szczeciński/własne
Wyświetleń: 1801

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...