Aktualności

  • Oceny redakcji za mecz z Górnikiem

Ciężko ocenia się piłkarzy po meczach przegranych. O pozytywy trudno, a w pamięci pozostają głównie te negatywne momenty spotkania. Staraliśmy się jednak obiektywnie ocenić naszych piłkarzy. Cały czas też czekamy na Wasze oceny!


Radosław Janukiewicz – 7 – zdecydowanie najlepszy zawodnik Pogoni w meczy z Zabrzem. Bardzo mocno w wykręceniu naszemu bramkarzowi oceny pomogli obrońcy. Mimo wpuszczonych 2 bramek (przy żadnej nie miał nic do powiedzenia) kilkukrotnie uratował nasz zespół od... kompromitacji.

Sebastian Rudol – 3 – Górnicy gładko przedzierali się bocznymi strefami boiska, o czym świadczy ilość dośrodkowań. Łatwo ogrywali zarówno bocznych pomocników jak i obrońców – w tym oczywiście Rudola.

Sebastian Murawski – 3 - przeciętny debiut młodego zawodnika. W pierwszej połowie wypadł całkiem przyzwoicie, jednak w drugiej – razem z Gollą i Rogalskim, zupełnie nie potrafił poradzić sobie z ofensywnymi graczami gospodarzy

Wojciech Golla – 3 – zaprzepaścił idealną okazję na strzelenie bramki, nie trafiając z bliskiej odległości.

Hubert Matynia – 4 – Niestety Hubert szybko ukończył niedzielny mecz z urazem. Ciężko wystawić notę po kilkunastu minutach. Waleczności odmówić nie można, jednak Górnik zbyt łatwo przedzierał się bokami. Mamy nadzieję, że uraz nie będzie poważny.

Ricardo Nunes - 3 – zarzut podobny co do Rudola. Zaczął na lewej pomocy, większość meczu spędził jednak na boku defensywy.

Maksymilian Rogalski – 2 – niestety miał duży udział przy pierwszej straconej bramce. Dodatkowo niewiele dał od siebie w ofensywie.

Rafał Murawski – 3 - Murawski biegał, walczył, szukał prostopadłych podań. Niestety pojawiło się też sporo niedokładności.

Adam Frączczak – 3 – szukał Zwolińskiego, widać, że wiedział co chce zrobić na boisku. Niestety, ani razu go nie znalazł a zapisywał się głównie nieudanymi zagraniami.

Takafumi Akahoshi – 4 – Aka powoli zaczął przypominać gwiazdę Ekstraklasy z zeszłego sezony. Kilkukrotnie starał się otwierać drogę kolegom penetrującymi podaniami. Ostatecznie jednak Pogoń przegrała, nie oddała celnego strzału na bramkę co musi się odbić w jego ocenie.

Łukasz Zwoliński 4 – nie miał wsparcia od kolegów, co poskutkowało przerwaniem świetnej serii. Walczył, często wracał się aż pod własne pole karne żeby pomóc kolegom w defensywie.

Dominik Kun – 3 – miał dobre okazje do strzelenia bramki. Zabrakło chłodnej głowy.

Marcin Robak – 4 – Po wejściu na boisko szukał swojego miejsca w polu karnym. Widać, że piłka go szuka. Zabrakło większej liczby dograń od kolegów z pomocy.

Kamil Wojtkowski – 3 – szkoda jednej sytuacji w której nie zdecydował się na uderzenie lub dogranie z pierwszej piłki tylko zaczął kombinować. Chłopak ma spore możliwości ale jeszcze trochę wody w Odrze upłynie zanim będzie stanowił o sile zespołu.

ABY OCENIĆ PIŁKARZY ZA NIEDZIELNY MECZ KLIKNIJ TUTAJ!

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Patryk Baliński
Żródło: własne
Wyświetleń: 1996

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...