Aktualności

  • 13 tysięcy kibiców z wejściówką na mecz ze Stalą

Mamy poniedziałek, a ten tydzień zakończymy na stadionie im. Floriana Krygiera w Szczecinie w trakcie meczu ze Stalą Mielec. Swój bilet na to spotkanie ma już ponad 13 tysięcy kibiców!


W poniedziałkowy poranek licznik w serwisie ilunapogon.pl wskazuje, że uprawnionych do wejścia jest dokładnie 13 022 osoby. W systemie wciąż dostępnych jest około 2 700 biletów.

Informacje organizacyjne

Od pierwszego dnia sprzedaży wejściówek na dany mecz będzie obowiązywała sprzedaż otwarta, zatem wszyscy kibice będą mogli zalogować się na stronie bilety.pogonszczecin.pl lub udać do kas i nabyć bilet na wydarzenie. Na pewno jednak zwrócicie uwagę, że niektóre krzesełka będą zablokowane. Ze względów organizacyjnych, na poszczególnych etapach będą pojawiały się kolejne udostępnione do sprzedaży miejsca.  To z całą pewnością praktyka znana Wam już bardzo dobrze.

Klub nie będzie prowadził sprzedaży na sektory B3 i B4. Dystrybucją wejściówek na te miejsca zajmuje się Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin “Portowcy”. Jednakże od tej zasady obowiązuje jeden wyjątek – na 48 godziny przed meczem niewykorzystane bilety z tej puli trafią do sprzedaży klubowej. 

W każdym etapie dystrybucja będzie prowadzona zarówno w Internecie, jak i w kasach. Preferowaną formą sprzedaży jest zakup on-line. Do zakupu przez Internet niezbędne jest aktywne konto w systemie sprzedaży bilety.pogonszczecin.pl.

Kasy biletowe na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera:

– otwarte codziennie w dni robocze, w godzinach 12:00-18:00
– w dniu meczu kasy biletowe również będą otwarte – sprzedaż w Punkcie Obsługi Kibica (pawilon kas przy “trybunie B”, naprzeciw budynku CSDiM) rozpocznie się 5 godzin przed rozpoczęciem meczu, a w stanowiskach kasowych przy trybunach C (przy ul. Karłowicza) i D (przy ul. Twardowskiego) na 2 godziny przed startem spotkania.

W odpowiedzi na Wasze wnioski, wprowadziliśmy możliwość kupna biletu dla dziecka do trzeciego roku życia, które będzie zajmowało miejsce w wózku dziecięcym. Dla tej inicjatywy przeznaczamy część górnych balkonów na trybunie A i B. Cena wejściówki będzie wynosiła 5 zł

***

Harmonogram sprzedaży biletów na mecz ze Stalą Mielec (25.11, godzina 17:30)

I ETAP (dla wszystkich kibiców) – sprzedaż otwarta oraz miejsca dla “krzesełkowiczów”

  • 13 listopada (poniedziałek), od godziny 12:00, do 15 listopada (środa), do godziny 8:00

Sprzedaż otwarta dla wszystkich zainteresowanych meczem kibiców. Z jedną, ważną adnotacją – do 1 listopada, do godziny 07:59, osoby, które poprzez udział w akcji “W Pogoni za stadionem” nabyły prawo pierwszeństwa zakupu biletu, będą miały zarezerwowane swoje miejsca w systemie biletowym. Przez ten czas “krzesełkowicze” będą mogli nabywać wejściówki na objęte rezerwacją miejsca. Pula biletów niewykorzystana przez “krzesełkowiczów” trafi do sprzedaży otwartej w kolejnym etapie.

Informujemy, że 15 listopada (środa) od godziny 8:00 do godziny 12:00 będzie trwała przerwa techniczna. W tym czasie nie będzie możliwości nabywać w systemie biletów.

II ETAP (dla wszystkich kibiców) – sprzedaż otwarta 

       • 15 listopada (środa), od godziny 12:00 do 25 listopada (sobota), do godziny 17:30

Sprzedaż otwarta dla wszystkich zainteresowanych meczem kibiców. 

III ETAP (dla wszystkich kibiców) – wolne miejsca niewykorzystane przez partnerów klubu, a także parkingi

      • 23 listopada (czwartek), od godziny 17:30 do 25 listopada (sobota), do godziny 17:30

Etap startuje na 48 godzin do meczu. Obejmuje sprzedaż miejsc niewykorzystanych przez partnerów klubu.

W tymże terminie będzie odbywała się także sprzedaż miejsc parkingowych na mecz ze Stalą dla wszystkich kibiców. Prosimy jednak pamiętać, że karnetowicze mają pierwszeństwo zakupu miejsc parkingowych. Dla nich dystrybucja tychże miejsc zaczyna się na 72 godziny przed godziną rozpoczęcia danego meczu ligowego. Bonus kończy się na 48 godzin przed rozpoczęciem meczu. Wtedy też nastąpi opisywany tutaj III ETAP, czyli opcja zakupu parkingu dla wszystkich kibiców granatowo-bordowych.

Parking stadionowy znajduje się od strony ul. Witkiewicza i dostępny jest wyłącznie dla posiadaczy biletów parkingowych. Nie będzie możliwości zakupienia biletu na parking bezpośrednio przed rozpoczęciem spotkania. Liczba miejsc parkingowych jest mocno ograniczona. 

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1504

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...