Aktualności

W ostatnich dniach dość głośno mówiło się o tym, że Jakub Czerwiński ostatecznie miałby nie wzmocnić Pogoni i pozostać w Niecieczy. Temat rzeczywiście istniał, trener Mandrysz bardzo chciał aby Czerwiński pozostał w jego drużynie i pomógł beniaminkowi w walce w pierwszym sezonie w Ekstraklasie.


Sam zawodnik jednak swoją przyszłość widzi w Pogoni i niechętnie rozmawiał o pozostaniu w Niecieczy. Dziś w oficjalnym serwisie Termaliki Bruk-Bet Nieciecza pojawiła się informacja z podziękowaniem klubu za reprezentowanie zespołu przez ostatnie cztery lata. Wszystko wskazuje więc na to, że Czerwiński rozpocznie przygotowania do startu sezonu z Pogonią już w najbliższy wtorek.

Czerwiński w Niecieczy rozegrał 119 spotkań w których zdobył 7 bramek. Kontrak z Pogonią podpisał już zimą, jednak klub z Niecieczy nie chciał zgodzić się na wcześniejszy transfer swojego piłkarza.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1873
Tu podaj tekst alternatywny


Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...