Aktualności

26 czerwca o godzinie 17:00 na stadionie OSiR w Policach przy ulicy Siedleckiej 2B, rozegrany zostanie specjalny mecz charytatywny z którego zysk przekazany zostanie na leczenie i rehabilitację Dawida Serwach.


Dawid ma 32 lata. Jest mężem i ojcem dwóch córek. Nadia ma 6 lat, a Inga roczek. Niestety w wyniku niefortunnego upadku na ulicy Dawid doznał urazu głowy i udaru mózgu. Dziś Dawid jest w stanie apalicznym, bez kontaktu z otoczeniem i brakiem możliwości wykonywania ruchów dowolnych. Żona musi zapewniać Dawidowi 24-godzinną opiekę i zajmować się dwiema małymi córkami.

Kochająca, wspierająca się rodzina każdego dnia konsekwentnie walczy o zdrowie Dawida,zmagając się z problemami natury zdrowotnej, opiekuńczej, administracyjnej oraz ekonomicznej. Wiąże się to z dużymi kosztami finansowymi. Zebrane pieniądze chcemy przeznaczyć na dalszą rehabilitacje, NFZ nie refunduje leczenia takich pacjentów jak Dawid. Dlatego zwracamy się z prośba do ludzi dobrych serc o pomoc, każda złotówka to szansa dla Dawida na szybszy powrót do zdrowia.

Pieniądze można wpłacać na nr konta 86 1600 1286 0003 0031 8642 6151 z dopiskiem Serwach, 4534

Specjalnie dla Dawida organizowany jest też mecz charytatywny w którym zagrają świetni, byli piłkarze Pogoni Szczecin. Na boisku powinniśmy zobaczyć między innymi Kamila Grosickiego, Olgierda Moskalewicza czy Bartosza Ławę. Bilet-Cegiełka kosztować będzie 10 złotych, a wszystkie uzbierane pieniążki przekazane zostaną rodzinie na leczenie Dawida. W trakcie meczu przewidziane są liczne licytacje. Za symboliczne 2 złote, nabyć mozna będzie kiełbaskę z grilla, pyszne ciasta i napoje. Z całego serca wszystkich zapraszamy!

WIĘCEJ INFORMACJI O DAWIDZIE I JEGO RODZINIE ZNAJDZIESZ TUTAJ!

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOK"u!

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1871
Tu podaj tekst alternatywny


Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...