Aktualności

W ciągu kilku najbliższych dni, a być może nawet godzin kotrakt z Pogonią podpisze Jarosław Fojut. 28-letni obrońca porozumiał się ze swoim dotychczasowym pracodawcą, szkockim Dundee United w sprawie rozwiązania umowy. Dzięki temu bez przeszkód stanie się piłkarzem Pogoni Szczecin.


Kurier Szczeciński donosi nawet, że zawodnik zwiąże się z Pogonią trzyletnią umową. Fojut w zakończonym sezonie szkockiej Premiership rozegrał 35 spotkań w których zdobył 4 gole i zaliczył jedną asystę.

Fojut wcześniej występował w takich klubach jak Legionovia Legionowo, Bolton Wanderers, Luton Town, Stockport, Śląska Wrocław i norweskiego Tromso. Z Drużyną Śląska sięgnął po Mistrzostwo Polski.

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1884

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...