Aktualności

Pogoń jest już bardzo blisko dopięcia wszelkich szegółów związanych z pozyskaniem Jarosława Fojuta. Nie ulega wątpliwości, że na innych pozycjach Portowcom też potrzebne są wzmocnienia. Jedną z nich jest rola defensywnego pomocnika.


Z informacji do któych dziś dotarliśmy wynika, że Pogoń zainteresowana jest sprowadzeniem do Szczecina 34-letniego Macieja Iwańskiego z Podbeskidza Bielsko-Biała. Iwański w Bielsku spędził ostatnie 3 lata. W zakończonym sezonie wystąpił w 32. meczach ligowych w których zdobył osiem bramek.

W tej chwili wydaje się on być najpoważniejszym kandydatem do gry w Pogoni na tej pozycji. Pierwszym wyborem sztabu i zarządu Pogoni była opcja pozyskania Kamila Drygasa z Zawiszy Bydgoszcz. Jednak oferta złożona przez Pogoń w wysokości 100 tysięcy złotych została odrzucona przez spadkowicza z Ekstraklasy.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1565

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...