Aktualności

  • Radosław Biliński w sztabie szkoleniowym

Kurier Szczeciński informuje, że nowym asystentem trenera Czesława Michniewicza mianowany został były piłkarz Pogoni, a ostatnio trener grup młodzieżowych - Radosław Biliński. Zastąpi na tym stanowisku Adama Gołubowskiego.


Radosław Biliński jest wychowankiem klubu Mieszko Mieszkowice. Następnie występował w Pogoni, Błękitnych, Amice Wronki, US Tortoli Calcio, USD Castelsardo, ASD Selargius Calcio, aby w sezonie 2007/2008 wrócić do odbudowującej się Pogoni i pomóc jej awansować na zaplecze Ekstraklasy. Z czesławem Michniewiczem doskonalne znają się z gry w Amice Wronki. W ostatnich latach zajmował się szkoleniem młodzieży w Pogoni.

Według informacji Kuriera Szczecińskiego w klubie zatrudniony zostanie też trener od przygotowania fizycznego i nie będzie to szkoleniowiec ze Szczecina. Z funkcji koordynatora ds. spraw szkolenia młodzieży zrezygnuje Maciej Stolarczyk, który poświęci się pracy dyrektora sportowego. Nazwisko jego następcy nie jest jeszcze znane.

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Kurier Szczeciński
Wyświetleń: 2183

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...