Aktualności

  • Trenerzy Floty będą uczyć się od Pogoni

Morski Klub Sportowy Flota Świnoujście - to pełna nazwa nowego klubu, który będzie kontynuatorem tradycji nadmorskiego klubu. Miniony sezon był dla fanów piłki nożnej w Świnoujściu tragiczny. Zespół wycofał się z rozgrywek. Nowy klub rozpocznie zmagania od A-klasy.


Świnoujski zespół ma już za sobą pierwszy trening. Trenerem Floty został Tomasz Błotny (na zdjęciu). Nowy szkoleniowiec "Wyspiarzy" wraz z Piotrem Polarczykiem będzie miał okazję odbyć staż w Pogoni Szczecin.

Trenerzy do Szczecina przyjadą jutro i przez dwa dni będą mieli okazję uczestniczyć w treningach Dumy Pomorza. Będzie to dla nich idealna okazja, aby podpatrywać pracę Czesława Michniewicza i całego sztabu szkoleniowego.

Superbet

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne/Flota Świnoujście
Wyświetleń: 2872

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.