Niestety, nie w Niecieczy, a w Mielcu przyjdzie rywalizować Pogoni Szczecin z Termaliką. Ekstraklasa wyraziła zgodę, aby klub z Niecieczy spotkanie z Pogonią mógł rozegrać jeszcze w Mielcu.
Beniaminek Ekstraklasy od startu sezonu rozgrywa swoje mecze na stadionie Stali Mielec. Ma to związek z tym, że w Niecieczy trwają prace remontowe mające doprowadzić miejscowy obiekt do ekstraklasowych stadardów.
Mecz odbędzie się 19 września o godzinie 15:30.
Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.
Trwa ładowanie komentarzy...