• III liga: Kaszubia lepsza od rezerw Pogoni

Pogoń II przegrała 1:2 z Kaszubią Kościerzyna. To trzecia porażka zespołu Pawła Sikory w tym sezonie. Co ciekawe, trzecia porażka zaliczona z rzędu.

Mecz zaczął się dobrze dla gospodarzy. Rezerwy dość szybko wyszły na prowadzenie. W 12. minucie lewą stroną pomknął Patryk Paczuk. Ostre dośrodkowanie nie dotarło do Damiana Kowalczyka. Napastnika uprzedził stoper. Filip Bobowski na tyle niefrasobliwie interweniował, że skierował piłkę do własnej bramki. Po chwili oglądaliśmy kopię akcji bramkowej. Z tym zastrzeżeniem, że Kowalczyk dostał podanie, ale zabrakło szczęścia. Bramkarz obronił strzał, piłka odbiła się jeszcze od obrońcy i po poprzeczce wyszła poza boisko. Kwadrans później sytuację sam na sam z Jakubem Słowikiem wykorzystał Karol Zieliński. Do przerwy utrzymał się remis.

W drugiej połowie goście przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W 57. minucie Kacper Kreft nie dał szans Jakubowi Słowikowi w sytuacji sam na sam. Młodzi Portowcy mieli kilka szans na odwrócenie losów spotkanie. Dwukrotnie Paczuk był bliski pokonania bramkarza po strzale głową. Najdogodniejszą sytuację zmarnował Błażej Chouwer. Obrońca znalazł się tuż przed bramką, ale strzał posłał wysoko nad poprzeczką.