• Remis z trzecioligowcem. Pogoń - Świt 1:1

Pogoń Szczecin zremisowała w meczu sparingowym ze Świtem Skolwin 1:1. Bramkę na samym początku meczu zdobył Patryk Małecki. Po przerwie gola dla gości zdobył Ruslan Petrovich. W pierwszej połowie gdy na boisku przebywali rezerwowi gra Portowców wyglądała zdecydowanie lepiej niż po przerwie, gdy na boisku pojawił się teortycznie wyjściowy skład.

Pogoń Szczecin - Świt Skolwin 1:1 (1:0)

1:0 Patryk Małecki 4"
1:1 Ruslan Petrovich 48"

Pogoń Szczecin I połowa: Jakub Słowik - Sebastian Murawski, Błażej Chouwer, Michał Stańczyk, Mateusz Lewandowski - Patryk Małecki, Jakub Piotrowski, Michał Walski, Miłosz Przybecki, Wladimer Dwaliszwili, Damian Kowalczyk.

Pogoń Szczecin II połowa: Jakub Słowik (47" Dawid Kudła) - Mateusz Lewandowski, Jarosław Fojut, Jakub Czerwiński, Sebastian Rudol - Takuya Murayama, Rafał Murawski (67" Marcin Listkowski), Mateusz Matras, Takafumi Akahoshi, Adam Frączczak - Łukasz Zwoliński