Aktualności

  • Kolejni młodzi na treningu pierwszego zespołu

Dynamicznie zmienia się sytuacja na treningach Pogoni Szczecin. Dziś z zespołem po raz pierwszy od dłuższego czasu trenował Sebastian Rudol. „Rudi” miał już specjalną maskę zabezpieczającą jego twarz przed kolejnym urazem.


W zajęciach uczestniczyło dodatkowo dwóch podopiecznych Pawła Crettiego z juniorów starszych. Rafał Maćkowski zdobył dwa gole we wczorajszym meczu z Bałtykiem Koszalin, a Sebastian Kowalczyk zaliczył asystę przy jednym trafieniu. Wtorkowe spotkanie obserwował sztab szkoleniowy włącznie z Czesławem Michniewiczem.

Cały czas pilnie przyglądamy się juniorom. Chcemy dawać im szansę poznania szatni I zespołu. Podobała mi się gra Sebastiana i Rafała  w ostatnich meczach CLJ – mówi trener Czesław Michniewicz.

Obaj zawodnicy są rówieśnikami, mają 17 lat. Kowalczyk już kilkukrotnie trenował z I zespołem, a dla Maćkowskiego była to pierwsza okazja do poznania ekstraklasowej atmosfery.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 1515

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...