Aktualności

  • Kibice Lecha przyjadą pociągiem specjalnym

Wiele wskazuje na to, że do Szczecina przyjedzie liczna ekipa kibiców Lecha Poznań. W obecnym sezonie sektor gości najbardziej wypełniony był w trakcie meczu ze Śląskiem Wrocław. Wrocławianie stawili się w Szczecinie w 376 osób. Kolejorz zdecydowanie tę liczbę przebije.


Fani Lecha Poznań poprosili o przesłanie do Poznania tysiąca wejściówek. Na mecz z Pogonią udadzą się pociągiem specjalnym, który z Poznania wyruszy w niedzielę o godzinie 13:00. Zapisy na wyjazd trwają już od przeszło tygodnia.

Oprócz fanów Śląska (376) w Szczecinie gościliśmy w tym sezonie Wisłę (170), Zagłębie (110), Piasta (35) i Górnika Łęczna (25). Kibice Lecha zdecydowanie przebiją liczbowo pozostałe ekipy.

A jak wygląda sprzedaż biletów wśród kibiców Pogoni? Można rzec, że jak zwykle. W środę wieczorem, uprawnionych do wejścia na niedzielne spotkanie jest około 4600 osób. Według wyliczeń serwisu BILETYNAPOGON.PL sprzedaż jest wyższa niż w analogicznym okresie przed meczem z Górnikiem Zabrze. W pierwszej strefie zajętych jest 17% więcej miejsc, w drugiej 3%, a w trzeciej 12%.

ZACHĘCAMY DO KUPNA WEJŚCIÓWEK PRZEZ INTERNET!

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1859

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...