Aktualności

  • Adam Nagórski będzie trenował z Pogonią

24-letni napastnik Vinety Wolin, Adam Nagórski będzie trenował gościnnie z Pogonią Szczecin jeszcze przed zakończeniem tegorocznych rozgrywek. Trener Czesław Michniewicz chce przyjrzeć się jednemu z najlepszych strzelców III-ligi.


- Dariusz Adamczuk na moją prośbę rozmawiał z trenerem Vinety Wolin, Pawłem Ozgą - mówi Michniewicz w rozmowie z redaktorem Gazety Wyborczej. - Oni za tydzień kończą ligę i zapytaliśmy, czy nie zechciałby z nami potrenować tydzień albo dwa. Tak niezobowiązująco, ale chcemy go sprawdzić, bo jest chłopakiem stąd i umie strzelić bramkę. Przypominam sobie Grzegorza Piechnę, który był królem strzelców na każdym kolejnym szczeblu od IV ligi i to, że ma 24 lata to dla mnie żaden problem. On będzie teraz świeżo w treningu, pogoda jest dobra i nie będziemy musieli "ciągnąć" go w styczniu na testy, kiedy warunki są różne.

Nagórski jest liderem klasyfikacji strzelców III ligi "bałtyckiej". W 14 ligowych spotkaniach zdobył 12 bramek. Latem przebywał na testach w pierwszoligowym GKS-ie Bełchatów.

WIĘCEJ NA STRONIE GAZETY WYBORCZEJ

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Gazeta Wyborcza
Wyświetleń: 1483

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...