Aktualności

  • Pozostanie Murawskiego zależne od formy zespołu?

Jednym z tych piłkarzy, którym kończy się kontrakt jest kapitan zespołu Rafał Murawski. Życzeniem fanów Dumy Pomorza jest aby "Muraś" w drużynie pozostał przynajmniej przez kolejny sezon. Według trenera Michniewicza zależne jest to od formy zespołu.


– Rafał jest już na tyle dojrzałym piłkarzem o tak dużym dorobku, że raczej nie będzie chciał zostać w drużynie bez dużych ambicji i perspektyw. Jeżeli chcemy zatrzymać Rafała na dłużej, to przede wszystkim musimy dobrą grą całej drużyny go do tego przekonać - powiedział Czesław Michniewicz w rozmowie z Kurierem Szczecińskim.

Murawski do Pogoni trafił w marcu 2014 roku. Do tej pory rozegrał w barwach Pogoni 66 spotkań w Ekstraklasie i Pucharze Polski w których zdobył 4 gole. Jego obecna umowa z Pogonią wygasa z końcem czerwca 2016 roku.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Kurier Szczeciński
Wyświetleń: 1811
Tu podaj tekst alternatywny


Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...