Aktualności

  • Trener Michniewicz przed meczem z Lechem

Trener Michniewicz jak przed każdym meczem, spotkał się w piątek z przedstawicielami szczecińskich mediów. Tematem konferencji był oczywiście niedzielny mecz z Lechem Poznań. Poniżej przedmeczowa wypowiedź trenera.


- W niedzielę przyjeżdża aktualny Mistrz Polski, zespół, który ostatnio regularnie punktuje. Odległość od Poznania do Szczecina spowoduje, że przyjedzie wielu kibiców. Liczę na naszych fanów. Mieliśmy w tygodniu dużo problemów. Mam nadzieję, że uda sięwystąpić w optymalnym składzie. Nie zagra z pewnością Łukasz Zwoliński. Trenuje indywidualnie i przyjmuje zastrzyki. Pozostali poza Nunesem, Obstem, Sebastianem Murawskim wszyscy są do grania. Ostatnio na uraz narzekał Dwaliszwili, ale jutro spotykamy się na treningu i jedziemy na zgrupowanie.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1528

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...