Aktualności

W ostatnich dniach dotarły do nas informacje, że w klubie podjęto decyzję o powrocie Dawida Korta do Pogoni już zimą. Trener Michniewicz zapewnia jednak, że żadne decyzje jeszcze nie zapadły.


- Żadne decyzje jeszcze nie zapadły. Przynajmniej ja ich nie podejmowałem. Dawid ma w Bytovii jeszcze dwa mecze do rozegrania i po nich spotkamy się w Szczecinie i porozmawiamy o przyszłości - mówił podczas konferencji pytany przez nas trener Michniewicz.

W podobnym tonie wypowiedział się też Dawid Kort dla strony Bytovii.

- Zostało jeszcze sześć kolejek w ekstraklasie i dwie w pierwszej lidze. To nie czas, aby poruszać takie tematy. Pogoń Szczecin zapewniła sobie możliwość ściągnięcia mnie już zimą, ale obecnie nic mi na ten temat nie wiadomo - powiedział młody zawodnik wypożyczony z Pogoni.

Kort w Byotowie radzi sobie rewelacyjnie. Do tej pory wystąpił w 15. meczach I ligi. Zanotował w nich jedną bramkę i zaliczył aż dziesięć asyst. Dodatkowo stał się podstawowym zawodnikiem kadry U-20, prowadzonej przez Miłosza Stępińskiego.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1876

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...