Aktualności

Dawid Kudła usiądzie drugi raz w tym sezonie na ławce, a na boisku tak jak w meczu z Legią pojawi się Jakub Słowik. Trener Czesław Michniewicz nie zamierza więc dokonywać kolejnej rotacji w bramce.


- Dawid Kudła miał trochę problemów w ostatnim czasie. Nie trenował i nie grał w Lipsku. Przez ten okres to Kuba trenował i to on wystąpi w meczu z Lechem od pierwszej minuty - powiedział w piątek dziennikarzom trener Pogoni.

Dawid Kudła rozegrał w tym sezonie 14 spotkań w Ekstraklasie. Dość niespodziewanie po dobrym meczu z Górnikiem jego miejsce między słupkami w meczu z Legią zajął Jakub Słowik dla którego był to drugi mecz w barwach Pogoni. Pierwszy rozegrał w rozgrywach Pucharu Polski z Jagiellonią Białystok.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1535

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...