Aktualności

  • Przybecki chciał "wylicytować" występ z Lechem

Gra w ofensywie Pogoni w ostatnich ligowych spotkaniach nie napawała optymizmem. Zespół nie potrafił stworzyć sobie odpowiedniej ilości sytuacji strzeleckich aby odnieść zwycięstwo. Trener z pewnością na mecz z Lechem szukać musi kolejnych rozwiązań.


Wiele zależeć będzie od dyspozycji zdrowotnej piłkarzy. Na uraz narzeka ciągle Dwaliszwili, a występ Zwolińskiego jest wykluczony. Niewiadomą jest także obsada skrzydeł. Miłosz Przybecki próbował nawet wylicytować swój występ od pierwszej minuty.

- Podczas imprezy charytatywnej jedną z nagród do wylicytowania było wyjście dziecka z piłkarzem podczas meczu z Lechem. Licytował Miłosz Przybecki, bo jak sam powiedział to dla niego jedyna szansa aby wyjść na boisko od pierwszej minuty. Niestety, nawet w ten sposób mu się to nie udało bo licytację przegrał - żartował podczas konferencji

A na kogo Wy postawilibyście na skrzydłach w meczu z Lechem?

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1521

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...