Aktualności

W styczniu i w lutym Portowcy trenować będą w tureckim Belek. Rozegrają tam trzy gry kontrolne. Dwóch przeciwników Pogoni jest już znanych. 
 

27 stycznia szczecinianie zmierzą się z FK Qabala. Azerski klub to obecny wicelider w swojej ekstraklasie. W 12 meczach Qabala zdobyła 22 punkty. Piłkarzem tego klubu jest polski bramkarz Dawid Pietrzkiewicz, a najlepszym strzelcem Ukrainiec Aleksey Antonov (5 bramek w lidze). Qabala jest też uczestnikiem obecnej Ligi Europejskiej. Zajmuje ostatnie miejsce w Grupie C, gdzie rywalizuje z Borussią Dortmund, PAOK Saloniki i Krasnodarem. 
 
3 lutego piłkarze Czesława Michniewicza zmierzą się z kolei z Levskim Sofia. Bułgarzy to aktualni liderzy swojej ekstraklasy. W 15 meczach zgromadzili 31 punktów. 26-krotny Mistrz Bułgarii to były klub m.in. Ricardo Nunesa.
Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 1478

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...