Aktualności

  • Zapowiedź: Zawrócić Kolejorza bez punktów!

Pierwsze spotkanie w sezonie, które zakończyło się zwycięstwem Pogoni to już daleka przeszłość. W niedzielę Portowcy ponownie zmierzą się z aktualnym Mistrzem Polski, który pomimo słabego początku sezonu zaczął nabierać wiatru w żagle.


Pomimo ostatniego zwycięstwa z Lechem  nikt nie ma wątpliwości, że kolejny sukces z „Kolejorzem”  będzie wymagał dużo ciężkiej pracy. Sporym problem dla szczecinian może okazać  się również sytuacja kadrowa. W meczu na pewno nie zagra Łukasz Zwoliński, do tego w ostatnim czasie na uraz narzekał Dwaliszwili.

- Przygotowujemy się do tego meczu praktycznie od dwóch tygodni .Było dużo problemów związanych z małymi i większymi urazami, ale mam nadzieję, że do niedzieli będę mógł skorzystać z optymalnej drużyny - mówił na przedmeczowej konferencji trener „granatowo-bordowych”.

Lechowi, mimo ogromnej mobilizacji, trudno będzie zdobyć punkty w Szczecinie. Po czwartkowym meczu z Zagłębiem, w którym w wyjściowym składzie nie pojawili się Pawłowski, Lovrencsics, Hamalainen czy Linetty, zapewne możemy spodziewać się kliku rotacji w drużynie.

-Pogoń zawsze była dla nas trudnym przeciwnikiem. Zawsze męczyliśmy się grając z nimi i niewiele razy zdarzyło się, żebyśmy pokonali ich zdecydowanie. Szczecinianie są zespołem silnym, mocnym fizycznie i lubią walczyć. To będzie trudny mecz - zaznacza wyżej wymieniony Kasper Hamalainen.

Ciężko jest wyznaczyć faworyta niedzielnego spotkania. Dla obu drużyn będzie to bardzo ciężkie i zarazem znaczące starcie. Bez wątpienia możemy spodziewać się wielu emocji.

- Przed nami bardzo ważny mecz przede wszystkim dla kibiców, ale i dla nas. Lech ostatnio zaczął grać dobrze, także na pewno będzie to bardzo ciężkie spotkanie - mówił Patryk Małecki.

XVI kolejka Ekstraklasy
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
22.11.2015, godzina 18:00
KUP BILET!

Autor: Aleksandra Cybulska
Żródło: własne
Wyświetleń: 1509

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...