Aktualności

Piłkarze Pogoni przegrali pierwszy mecz na własnym stadionie w obecnym sezonie. Pogromcą Portowców jest Lech Poznań. Po spotkaniu dobrego humoru nie mógł mieć trener Michniewicz. Poniżej pomeczowe opinie trenerów.


Jan Urban (trener Lecha): Wydaje mi się, że zagraliśmy bardzo dobrą pierwszą połowę. Po pierwszym golu mogliśmy grać spokojniej. Boisko było grząskie. Źle zaczeliśmy drugą połowę. To Pogoń miała dwie bardzo dobre sytuacje. Druga strzelona bramka zamknęła to spotkanie. Dobrze kontrolowaliśmy spotkanie do ostatniego gwizdka.

Czesław Michniewicz (trener Pogoni): Tracisz szybko bramkę i narażasz się na kontry. Lech miał kilka okazji na dobre kontrataki. Z upływem czasu mieliśmy swoje sytuacje, ale nie stuprocentowe w pierwszej połowie. Po przerwie już po kilku minutach mieliśmy swoje szanse, ale ich nie wykorzystaliśmy. Po chwili jest rzut wolny, wydaje się, że sytuacja nie jest groźna, a my tracimy bramkę. W tym momencie mecz staje się bardzo trudny. Lech dyktował warunki. Raz zwalniał grę, raz ją przyspieszał. Nie potrafiliśmy stworzyć sobie kolejnych sytuacji. Największym naszym mankamentem jest to, że nie strzelamy bramek. Dziś się nie udało, ostatnio w Warszawie również.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1537

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...