Aktualności

  • Jarosław Fojut: Dzisiaj zabrakło nam skuteczności

5 meczów, 2 remisy i 3 porażki - tak wygląda "dorobek" Portowców w ostatnich kolejkach Ekstraklasy. Powoli spadamy w tabeli i ciężko doszukiwać się pozytywów, które miałyby wpłynąć na lepszą grę już w najbliższej przyszłości. Tym razem przegraliśmy 0:2 z Lechem Poznań. Tuż po tym spotkaniu ze stoperem Portowców, Jarosławem Fojutem rozmawiał Patryk Baliński.


Kolejny mecz, w tracie 5 meczów Pogoń zdobyła 2 punkty. Była świetna seria, teraz jest bardzo słaba. Co jest główną przyczyną?
- Nie wygrywamy meczów i nie remisujemy tak jak wcześniej. To jest chyba przyczyna. Czy nie?
A dlaczego gracie słabiej co powoduje, że nie wygrywacie i nie remisujecie?
- Mogę się teraz pana zapytać czy to była gorsza gra niż w meczu z Górnikiem Łęczna czy lepsza?
Na pewno była lepsza niż w meczu z Legią.
- Ja powiem tak: w polskiej lidze nie ma złotego środka żeby grać ładnie i wygrywać. Przynajmniej jest bardzo ciężko ustabilizować poziom na wiele meczów. Dzisiaj zabrakło nam skuteczności przede wszystkim pod bramką. Lech przyjechał dzisiaj z planem żeby wywieźć 3 punkty i doskonale go wypełnił. Jaka jest przyczyna dlaczego nie wygraliśmy i co zrobić żeby grać skutecznie i ładnie? Nie wiem, nie znam odpowiedzi na to pytanie.
Czekacie już na przerwę między rundami?
- Bez przesady! Zagraliśmy dopiero 16 meczów do tej pory a co miesiąc jest jakaś przerwa na reprezentację. Nie ma w ogóle mowy o zmęczeniu sezonem. Jeszcze mamy 5 meczów i na wszystkie ostrzymy zęby. Nie ma tematu czekania na odpoczynek bo na razie nie ma po czym. Nie gramy ani w pucharach europejskich, ani w pucharze Polski. Na każdy mecz czekamy z niecierpliwością.
Którego z kontuzjowanych zawodników najbardziej wam dzisiaj zabrakło żeby zdobyć z Lechem chociaż 1 punkt?
- Każdego zawodnika, który jest kontuzjowany brakuje.

Autor: Patryk Baliński
Żródło: własne
Wyświetleń: 1343

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...