Aktualności

  • Chrobry Głogów na celowniku futsalistów

Spotkanie Pogoni `04 Szczecin z KGHM Euromasterem Chrobry Głogów zakończy 9. kolejkę rozgrywek Futsal Ekstraklasy sezonu 2015/2016. Spotkanie rozegrane zostanie w hali Azoty Arena we wtorek 24 listopada o godzinie 19.30. Będzie to przedostatni mecz Portowców na własnym parkiecie przez przerwą świąteczno-noworoczną.


„Zero-czwórka” to niewątpliwie objawienie tej rundy. Drużyna „skazana” przed sezonem na walkę o utrzymanie pokazuje prawdziwy charakter i sprawia z meczu na mecz coraz więcej miłych dla kibiców niespodzianek. W efekcie Portowcy nawiązali walkę o medal i ewentualna wygrana we wtorkowym meczu może ich do tego medalu znacznie przybliżyć.

Przypomnijmy, że na mecz z KGHM Euromsterem Chrobry Głogów obowiązuje wstęp wolny nie tylko dla dzieci i młodzieży do 18. roku życia, ale także dla posiadaczy karnetów Pogoni Szczecin SA i osób, które zakupiły wejściówki na niedzielny mecz Ekstraklasy Pogoń Szczecin – Lech Poznań. Pozostałe osoby obowiązane są zakupić biletu w cenie 6 złotych.

Wejściówki można nabyć za pośrednictwem strony www.abilet.pl oraz w punktach sprzedaży:

• Szczecin Greland-Tour Aleja Wojska Polskiego 14
• Szczecin 1000 Miast biuro podróży (PKS) pl. Grodnicki 1 
• Szczecin Optyk Trendy ul. Krzywoustego 60/2 
• Szczecin Optyk Trendy CH Helios ul. Rydla 50 
• Szczecin Sklep Kibica Wilki Morskie ul. Małkowskiego 4
• Police A.T. Urszula Górzyńska ul. Grzybowa 2c

lub bezpośrednio w kasie w dniu meczu od godz. 18.30

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń 04 Szczecin
Wyświetleń: 1455

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...