Aktualności

  • Kurier Szczeciński: Miasto myśli o NOWYM stadionie!

Kurier dotarł do dokumentów w Urzędzie Miasta, z których jednoznacznie wynika, że powstaje koncepcja budowy stadionu piłkarskiego całkiem od nowa. Co musiałoby się wydarzyć, by zaczęto ją realizować?


Przede wszystkim radni musieliby poprzeć obywatelską inicjatywę uchwałodawczą kibiców, którzy zebrali ponad 15 tysięcy podpisów domagających się zaprzestania realizacji projektu modernizacji stadionu. Prezydent nawet w takim przypadku nie ma jednak obowiązku zmiany decyzji. Może jednak to zrobić z pobudek nazwijmy to obywatelskich.

Po drugie: na przełomie roku ma być znany dokładny kosztorys modernizacji stadionu. Pierwotnie zakłada on wydatek około 100 milionów złotych. Miasto na ten cel przeznaczyło w ciągu najbliższych czterech lat 85 milionów złotych.

WIĘCEJ PRZECZYTASZ TUTAJ!

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Kurier Szczeciński
Wyświetleń: 1611

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...