Aktualności

Zgodnie z zapowiedziami na środowym treningu Pogoni Szczecin pojawił się 24-letni napastnik Vinety Wolin, Adam Nagórski. Zawodnik będzie trenował z Pogonią do końca przyszłego tygodnia. Po tym czasie zapadnie decyzja o ewentualnej przydatności piłkarza do Pogoni Szczecin.


Nagórski kilka ostatnich lat spędził w Vinecie Wolin. Zawodnik latem zwrócił na siebie uwagę kilku mocniejszych klubów. Przebywał na testach w I-ligowym GKS-ie Bełchatów, gdzie wystapił w kilku sparingach w któych trafiał do siatki rywali. Ze względów prywatnych nie zdecydował się jednak na transfer na zaplecze Ekstraklasy, mimo, że kontrakt dla zawodnika był już przygotowany.

W obecnym sezonie Nagórski zaliczył 14 występów w III lidze w których zdobył 12 bramek. Trenerowi Michniewiczowi wpadł w oko w meczu z rezerwami Pogoni, który Vineta wygrała na własym boisku 3:1, a Nagórski zdobył dwa gole.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1471

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...