Aktualności

Jakub Czerwiński zaledwie kilkunastoma występami w Ekstraklasie zwrócił na siebie uwagę zachodnich klubów. Podczas meczu z Lechem - jak informuje Gazeta Wyborcza - był bacznie obserwowany przez wysłannika francuskiego Lille.


- Przyznaję, że na meczu Pogoń-Lech był przedstawiciel francuskiego Lille - powiedział Maciej Stolarczyk, dyrektor sportowy Pogoni Szczecin w rozmowie z Kurierem Szczecińskim - Bierzemy pod uwagę fakt, że jeden z naszych środkowych obrońców może zostać wytransferowany do zagranicznego klubu już podczas najbliższego zimowego okienka transferowego. Mamy przygotowaną alternatywę. Zespół na pewno nie zostanie osłabiony.

Według informacji Gazety Wyborczej, Czerwińskim interesować się też może hiszpański Espanyol, z którym Pogoń niedawno rozpoczęła współpracę.

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Gazeta Wyborcza/Kurier Szczeciński
Wyświetleń: 1681

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...