Aktualności

Kontuzja Łukasza Zwolińskiego okazała się na tyle groźna, że wyklucza go z gry do końca roku. „Zwolak” ostatni mecz zagrał 30 października z Górnikiem Zabrze. - Na chwilę obecną sytuacja wygląda tak, że do końca rundy wypadł z gry Łukasz Zwoliński. Diagnoza nie pozostawia złudzeń. Przez najbliższe 2-3 tygodnie będzie przechodził rehabilitację. Musiałby się wydarzyć cud, żeby zagrał jeszcze w tej rundzie – przyznaje Czesław Michniewicz.


- Problem z Łukaszem jest taki, że staw go pobolewał. Przechodził kolejne badania, które nic szczególnego nie wykazywały. Dopiero ostatnie badanie pozwoliło stwierdzić, że jest złamanie kości strzałkowej drugiego stopnia. Łukasz nie może biegać i uczestniczyć w zajęciach – tłumaczy trener Pogoni.

Napastnik po przejściu rehabilitacji będzie wprowadzany do zajęć, ale bardzo możliwe, że nastąpi to dopiero w styczniu.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 1554

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...