Aktualności

  • Każdy obrońca obawia się Małeckiego

Oczywiście Małeckiego w takiej dyspozyzji jak w meczu z Lechem gdy dużo biegał, szarpał, dośrodowywał i sam decydował się na próby strzałów za co został pochwalony w szatni.


- Małecki od czasu wejścia w Poznaniu i meczu z Podbeskidziem gdzie strzelił gola, zagrał teraz swój najlepszy mecz. Rozmawiałem z nim i pytałem nawet co się stało, że tak dobrze zagrał - mówił dziennikarzom Czesław Michniewicz.

Małecki również w naszym serwisie został wybrany najlepszym piłkarzem Pogoni w przegranym pojedynku z Lechem. Kibice docenili w ten sposób jego zaangażowanie.

- Cieszy mnie to, że Mały wraca do dobrej dyspozycji i mam nadzieję, że potwierdzi ją we Wrocławiu. Takie skrzydło jak z Małeckim jest nam potrzebne. Każdy obrońca obawia się Małeckiego. Problem mamy cały czas na drugiej stronie. Jeśli Marcin Listkowski będzie zdrowy to ma duże szanse aby zagrać. Uważam, że na tej pozycji może się bardzo szybko rozwijać - powiedział Michniewicz.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 1480

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...