Aktualności

Pogoń Szczecin rozpoczęła współpracę z trenerem mentalnym Pawłem Frelikiem. Frelik to założyciel firmy The Winners Mental Training. Z jego usług korzystają zawodnicy polskiej ekstraklasy i reprezentanci Polski, a także szkoleniowcy z całego kraju. Współpracuje on m.in. z Kamilem Grosickim, Dominikiem Furmanem i Jakubem Wawrzyniakiem.


Kilka dni temu odbyło się spotkanie szkoleniowe Frelika ze szkoleniowcami Pogoni Szczecin - To były dobrze i ciekawie spędzone dwie godziny - stwierdził Patryk Dąbrowski z Akademii Pogoni. -Rozmawiał z nami człowiek, który współpracuje m.in. z Adamem Nawałką, także mieliśmy się od kogo uczyć. Teraz najważniejsze, żebyśmy umieli przełożyć to na naszą Akademię.

Paweł Frelik będzie współpracował przy pracy nad sferą mentalną zawodników Pogoni.

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 2203

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...