Aktualności

Pogoń Szczecin rozpoczęła współpracę z trenerem mentalnym Pawłem Frelikiem. Frelik to założyciel firmy The Winners Mental Training. Z jego usług korzystają zawodnicy polskiej ekstraklasy i reprezentanci Polski, a także szkoleniowcy z całego kraju. Współpracuje on m.in. z Kamilem Grosickim, Dominikiem Furmanem i Jakubem Wawrzyniakiem.


Kilka dni temu odbyło się spotkanie szkoleniowe Frelika ze szkoleniowcami Pogoni Szczecin - To były dobrze i ciekawie spędzone dwie godziny - stwierdził Patryk Dąbrowski z Akademii Pogoni. -Rozmawiał z nami człowiek, który współpracuje m.in. z Adamem Nawałką, także mieliśmy się od kogo uczyć. Teraz najważniejsze, żebyśmy umieli przełożyć to na naszą Akademię.

Paweł Frelik będzie współpracował przy pracy nad sferą mentalną zawodników Pogoni.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 1694

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...