Aktualności

Przez prawie pięć godzin spędzonych na boisku, piłkarzom Pogoni Szczecin nie udało się trafić do siatki rywala. Ostatnim zawodnikiem który zdobył gola dla Pogoni był Mateusz Matras.


Sztuka ta udała mu się w meczu z Górnikiem Zabrze, który rozegramy został 30 października. Przez cały listopad, zawodnicy Pogoni ani razu nie trafili do bramki rywali.

Na serię bez gola wpływ może mieć oczywiście brak Łukasza Zwolińskiego, który jest najlepszym strzelcem zespołu. Jednak i on ma w zespole przecież swoich zmienników, którzy na swoje barki powinni wziąć zdobywanie goli.

Niestety, zawodnik, który został pozyskany aby stworzyć Zwolińskiemu realną rywalizację, jest jak do tej pory wpadką transferową. Mowa o Wladimirze Dwaliszwilim.

Do bramki rywali nie udało się też trafić Adamowi Frączczakowi, który z przymusu został wystawiony na szpicy w meczu ze Śląskiem we Wrocławiu.

Ilość minut bez gola: 287, czyli 4 godziny i 47 minut realnego czasu gry...
Ilość dni bez gola: 31

I licznik wciąż bije...

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1696
Tu podaj tekst alternatywny


Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...