Aktualności

  • Pogoń 04 wyrwała punkt w ostatniej sekundzie! [FOTORELACJA]

Dwa i pół tysiąca kibiców na trybunach, bramka wyrównująca w ostatniej sekundzie spotkania, słupki i poprzeczki, a do tego krew na parkiecie – to najkrótsze podsumowanie meczu 10. kolejki pomiędzy Pogonią `04 Szczecin, a FC Toruń. Niedzielne spotkanie było strzałem w dziesiątkę nie tylko dla kibiców biorących udział w meczowych konkursach, ale przede wszystkim dla organizatorów, którzy 29 listopada 2015 roku pobili rekord frekwencji Futsal Ekstraklasy!


Portowcy są obecnie trzecią drużyną tegorocznych rozgrywek. Pozycja w tabeli zasłużona, oddająca nieprawdopodobny w tym sezonie charakter całej drużyny. „Zero-czwórka” na trzy minuty przed końcem meczu przegrywała 0:2 i mimo poważnego osłabienia (Oleksand Shamotii uderzył głową w słupek i został odwieziony do szpitala) udało się doprowadzić do remisu. 

Ogromna radość kibiców była trudna do opisania i jest zwiastunem kolejnego rekordu frekwencji w meczu z aktualnym liderem tabeli, czyli Rekordem Bielsko-Biała. To spotkanie co prawda dopiero w połowie stycznia 2016 roku, ale już dziś należy rezerwować sobie czas na futsalowe mega emocje gwarantowane w tym sezonie przez Pogoń `04 Szczecin.

Pogoń `04 Szczecin – FC Toruń 2:2 (0:1)
Bramki: Adam Jonczyk i Marek Bugański – Marcin Mikołajewicz (2)

Pogoń "04 Szczecin: Kamil Lasik (1), Marek Bugański (3), Adam Jonczyk (4), Łukasz Tubacki (7), Mateusz Jakubiak (9), Łukasz Żebrowski (13), Mateusz Gepert (17), Artur Jurczak (20), Michał Kubik (23), Daniel Maćkiewicz (46), Maciej Krzyżanowicz (48), Oleksandr Shamotii (88), Łukasz Koszmider (90)

FC Toruń: Michał Wojciechowski (4), Robert Świtoń (6), Marcin Mikołajewicz (7), Sylwester Kieper (9), Mykola Morozow (10), Maciej Wołoszyn (11), Mateusz Waszak (13), Krzysztof Elsner (17), Patryk Szczepaniak (21), Nicolae Neagu (27), Kamil Naparło (31), Karol Czyszek (69)

ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń 04 Szczecin
Wyświetleń: 1420

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...