Aktualności

  • Oferty kontraktów tylko dla Kudły i Murawskiego?

Dawid Kudła, Rafał Murawski, Takuya Murayama, Miłosz Przybecki i Patryk Małecki. Co łączy tych zawodników? W czerwcu kończy im się kontrakt z Pogonią. Kibice od dawna zastanawiają się kto zostanie na dłużej w Dumie Pomorza.


W czerwcu przyszłego roku kończą się kontrakty aż pięciu piłkarzom Pogoni. Klub zaproponował przedłużenie umowy tylko dwóm: Rafałowi Murawskiemu i Dawidowi Kudle. Wiele wskazuje na to, że dla Miłosza Przybeckiego i Takuyi Murayamy jest to ostatnia runda w Pogoni. Tym bardziej, że klub chce wzmocnić drużynę innym skrzydłowym. Kontrakt w czerwcu przyszłego roku kończy się też Patrykowi Małeckiemu i też raczej nie zostanie przedłużony - czytamy na stronie Kuriera Szczecińskiego.

Gazeta podaje również, że klub zainteresowany jest ściągnięciem z wypożyczenia Dawida Korta już zimą, o czym informowaliśmy dwa tygodnie temu.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Kurier Szczeciński
Wyświetleń: 1487

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...