Aktualności

  • Trener Michniewicz przed meczem z Lechią

Zaledwie kilka dni przyszło nam czekać na kolejny mecz Pogoni w rozgrywkach ligowych. Już w środę na własnym boisku piłkarze Dumy Pomorza podejmą Lechię Gdańsk. Poniżej przedmeczowy komentarz trenera Portowców, Czesława Michniewicza.


- Bardzo mało czasu mamy od ostatniego meczu we Wrocławiu, aby przygotować się do meczu z Lechią. Inne zespoły są w podobnej sytuacji i musimy ten czas dobrze wykorzystać i się zregenerować. Przeanalizowaliśmy nasze spotkanie ze Śląskiem, wiemy co zrobiliśmy dobrze, a co źle. Naszym problemem jest skuteczność. Brakuje nam bramek, a przez to nie zdobywamy też kompletu punktów. Przed nami mecz z Lechią Gdańsk, która ostatnio też zdobyła niewiele punktów. Jest to zespół bardzo solidny, z indywidualnościami, kilkoma reprezentantami kraju. Przegrany mecz z Lechem wcale w ich przypadku źle nie wyglądał. Mieli swoje sytuacje, mieli rzut karny, którego nie wykorzystali. Lech zagrał podobnie jak w Szczecinie, spokojnie i skutecznie. Oddał niewiele strzałów, ale to wystarczyło aby wygrać. Lechia jedzie do nas w takiej sytacji jak my jechaliśmy do Wrocławia i liczą, że uda im się przełamać złą passę. My dawno u siebie nie wygraliśmy. Liczymy, że mimo meczu w środku tygodnia, przyjdą kibice i będą nas wspierać. To jest ten trudny moment o którym mówiliśmy na początku sezonu, że one będą. Teraz potrzebujemy wsparcia z trybun. Wszyscy chcą strzelać bramki, zdobywać punkty ale nie zawsze się to udaje. Cieszy to, że nikt nie musi pauzować za kartki po meczu we Wrocławiu. Na drobne urazy narzeka kilku zawodników, jak choćby Marcin Listkowski, który ma problem mięśniowy, ale mam nadzieję, że będzie w stanie grać. Nie planujemy zmian w osiemnastce meczowej w porównaniu z ostatnim meczem. Zapraszam kibiców na stadion. Liczymy bardzo na doping i dobrą atmosferę, która poniesie nas do tego aby zagrać zdecydowanie lepiej niż to ostatnio bywało.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne/Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 1471

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...