Piłarze Pogoni Szczecin przegrali w Łęcznej z tamtejszym Górnikiem 4:2. Katem Portowców okazał się były zawodnik Pogoni, Grzegorz Bonin, kóry asystował przy dwóch golach, a sam zdobył jednego.

Pierwsza połowa była dobra w wykonaniu Pogoni. Portowcy przynajmniej kilka razy zagrozili bramce Sergiusza Prusaka. Tuż przed przerwą do jego bramki trafił Marcin Robak. Początek drugiej części meczu to prawdziwy horror dla Portowców, którzy w ciągu 10 minut stracili 3 bramki. Gola kontaktowego zdobył w prawdzie Marcin Robak jednak ostatecznie marzenia o zdobyczy punktowej zniszczył Cernych. To niestety już piąte spotkanie bez zwycięstwa...

Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin 4:2 (0:1)
0:1 - Marcin Robak 42"
1:1 - Sheptim Hasani 48"
2:1 - Grzegorz Bonin 50"
3:1 - Sheptim Hasani 54"
3:2 - Marcin Robak 64"
4:2 - Fedor Cernych 72"

Górnik Łęczna: Prusak – Mierzejewski, Szmatiuk, Kalkowski, Mráz – Božok, Kaźmierczak (68" Bielak), Nowak, Bonin, Hasani (80" Buzała) – Černych (84" Szałachowski).

Pogoń Szczecin: Janukiewicz – Rudol (53" Rogalski), Golla, Hernâni, Matynia (68" Lisowski) – Matras (59" Dąbrowski), Murawski, Murayama, Frączczak, Kun – Robak.