Aktualności

  • 26 zawodników w kadrze pierwszego zespołu

26 zawodników tworzy kadrę Pogoni Szczecin na starcie wiosennej części sezonu. W składzie jest m.in. czterech bramkarzy oraz Robert Obst, który nie znajdował się w kadrze na zgrupowanie w Belek ze względu na rehabilitację po urazie.


- W trakcie sezonu możliwe są rotacje w kadrze I zespołu. Będziemy zapraszali na trening zawodników rezerw i juniorów – mówi trener Czesław Michniewicz.

Bramkarze: Dawid Kudła, Jakub Słowik, Adrian Henger, Bartosz Piotrowski

Obrońcy: Jarosław Fojut, Jakub Czerwiński, Adam Frączczak, Mateusz Lewandowski, Sebastian Rudol, Sebastian Murawski, Ricardo Nunes, Hubert Matynia, Michał Stańczyk.

Pomocnicy: Rafał Murawski, Mateusz Matras, Takafumi Akahoshi, Adam Gyurcso, Dawid Kort, Ismael Kam Traore, Miłosz Przybecki, Michał Walski, Jakub Piotrowski, Robert Obst.

Napastnicy: Łukasz Zwoliński, Vladimer Dvalishvili, Marcin Listkowski.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 4086
Tu podaj tekst alternatywny


Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...