• eMME: Golla i Lewandowski bez awansu

Młodzieżowa reprezentacja Polski przegrała na wyjeździe 1:3 z Grecją w decydującym meczu o awans do eliminacji mistrzostw Europy. Podopieczni trenera Marcina Dorny odpadli z dalszej rywalizacji. Jedynego gola dla biało-czerwonych zdobył Kacper Przybyłko, zawodnik SpVgg Greuther Fürth.

W drugiej połowie na placu gry pojawił się piłkarz Dumy Pomorza, Wojciech Golla, który w 76. minucie meczu zastąpił Bartłomieja Pawłowskiego z Lechii Gdańsk. Pod koniec meczu stoper Portowców został upomniany żółtą kartką.

Na dziewięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry na murawie zameldował się również wypożyczony z Pogoni Szczecin do włoskiego Virtusu Entella Mateusz Lewandowski. Występujący na lewej stronie defensywny zawodnik zmienił Daniela Dziwniela z Ruchu Chorzów.

Awans z grupy wywalczyła Szwecja dzięki wygranej nad Turcją. Polska uplasowała się na trzecim miejscu w tabeli.