Aktualności

Rezerwy Pogoni uległy 0:1 Cartusii w meczu 11. kolejki III ligi. Była to siódma porażka zespołu w tym sezonie.


- Mecz z kategorii remisowych. Żadna z drużyn nie stworzyła sobie stuprocentowych sytuacji, ale gospodarze mieli więcej szczęścia i wykorzystali w końcówce meczu nasz błąd – tak skomentował spotkanie w Kartuzach, Daniel Strzelecki, kierownik zespołu.

Pogoń aktywniejsza była w pierwszej połowie. Wtedy Portowcy oddali kilka strzałów na bramkę Cartusii. Z kolei gospodarze po jednej z akcji trafili w słupek. Wyrównany pojedynek toczony był również przez większość drugiej połowy. Więcej emocji pojawiło się pod koniec spotkania. Niestety, to gospodarze zdobyli jedynego gola w meczu. W 81. minucie napastnik wykorzystał nieporozumienie obrony i pokonał Adriana Hengera. Chwilę później sędzia pokazał czerwoną kartkę jednemu z piłkarzy Cartusii i rezerwy rzuciły się do ataku. Wynik spotkania utrzymał się do końca.


III liga, 11. Kolejka

Cartusia Kartuzy – Pogoń II Szczecin 1:0 (0:0)

Pogoń II: Henger – Kotłowski, Stańczyk, Krzywicki, Łaźniowski – Bartoszewicz (15. Jałoszyński), Bednarski, Obst, Maćkowski (67. Klimko), Pogorzelczyk (60. Kosacki, 83. Tumin) – Paczuk.

tekst alternatywny

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 1573

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...