Aktualności

  • Tomasz Lisowski: Gospodarzom chodziło o grę z kontry

Piłkarze Pogoni ulegli Jagiellonii Białstyok w meczu wyjazdowym 5:0. Dla Tomasza Lisowskiego byłto mecz, którym mógł wywalczyć miejsce w podstawowej jedenastce na dłużej. Jak obrońca Pogoni ocenia to spotkanie?


- Spokojnie mogliśmy się pokusić o coś więcej niż to dramatyczne 5:0. Z mojego punktu widzenia pierwsza połowa była pod nasze dyktando - mówił tuż po meczu z Jagą Tomasz Lisowski.

Według Lisowskiego przebieg spotkania ustawiły dwie bramki zdobyte przez gospodarzy tuż przed końcem pierwszej połowy meczu.

- Dwie zabójcze kontry Jagiellonii dały im wynik, którego ciężko było coś zrobić. Te gole ustawiły spotkanie tak, że ciężko było już grać. Gospodarzom chodziło już tylko o to aby grać kontrą - dodał Lisowski.

tekst alternatywny

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1521

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...