Aktualności

  • Rafał Murawski: Źle zaczęliśmy mecz

Kapitan drużyny po meczu z Jagiellonią nie mógł powiedzieć nic co usprawiedliwiłoby jego i kolegów. Gra w defensywie Dumy Pomorza wyglądała w tym spotkaniu fatalnie. Rafał Murawski uważa, że duży wpływ na cały przebieg meczu miała pierwsza bramka.


- Zawsze przyjeżdżamy po zwycięstwo, niestety teraz potoczyło się to zupełnie inaczej. Źle zaczęliśmy to spotkanie, daliśmy się zaskoczyć ze stałego fragmentu gry. Później musieliśmy gonić wynik i się trochę otworzyliśmy, a Jagiellonia wykorzystała sytuację i po swoich kontrach strzelała kolejne gole - tłumaczył kapitan zespołu.

Kapitan, jak i pozostali piłkarze nie chciał usprawiedliwiać się absencjami. Według niego zmiennicy powinni dać odpowiednią jakość, a sobotnia porażka spada na barki całej drużyny.

- Nasze osłabienia niczego nie tłumaczą. Zawodnicy, którzy zastępują piłkarzy kontuzjowanych muszą pokazać zaangażowanie. Przegrywamy jednak całą drużyną, a nie indywidualnościami - dodał na zakończenie krótkiej rozmowy.

tekst alternatywny

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1758

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...