Aktualności

  • Pogoń znów zaśpiewa dla Hospicjum

Najbliższa środa będzie pracowitym dniem dla zawodników Pogoni. Rano i popołudniu odbędą trening, a wieczorem… będą śpiewać. Wszystko po to, by pomóc w akcji zbierania pieniędzy na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych.


Portowcy kolejny raz będą mieli okazję wykazać się umiejętnościami wokalnymi. Podobnie jak rok temu wezmą udział w akcji "Głosy dla Hospicjów". Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Bartosz Ława, Makysmilian Rogalski i Wojciech Lisowski wykonali piosenkę „Ona tańczy dla mnie”. Szczytny cel nie wykluczał dobrej zabawy. W środę obok Portowców, estradowe popisy dadzą m.in.: siatkarki Chemika Police, szczypiorniści Gaz-Systemu Pogoni i szczypiotnistki Pogoni Baltiki, a także koszykarze King Wilków Morskich.

Idea jest prosta - każda z zaproszonych grup wykona wybrany przez siebie utwór przy akompaniamencie karaoke. Co zaśpiewają Portowcy? Przekona się ten, kto w najbliższą środę o g. 19 odwiedzi klub Pinokio (ul. Sikorskiego 29, Szczecin). 

„Głosy dla Hospicjów” to międzynarodowa inicjatywa polegająca na organizowaniu koncertów dedykowanych nieuleczalnie chorym. Celem akcji jest promowanie idei opieki hospicyjnej – zgodnie z hasłem „Hospicjum to też Życie” oraz zbiórka publiczna, która pozwoli nam na zakup specjalistycznego sprzętu ratującego życie podopiecznym Hospicjum.

Wszystkich chcących zobaczyć ten niezwykły koncert i wesprzeć Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych zapraszamy we środowy wieczór 22 października do Centrum Kultury Studenckiej Pinokio. 

tekst alternatywny

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 1739

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...