Aktualności

  • Wytypuj wynik - wygraj obiad lub kolację!

Wspólnie z restauracją "Bistro pod 8-ką" mamy dla Was konkurs, w którym wygrać możecie vouchery do wykorzystania na pyszne obiady i kolacje! Co trzeba zrobić aby wygrać jeden z nich? Wytypować dokładny wynik sobotniego pojedynku Pogoni Szczecin z Cracovią!


Do rozdysponowania mamy jeden voucher dla czterech osób o wartości 100 złotych i dwa vouchery dla dwóch osób o wartości 50 zł. Aby wygrać jeden z nich należy:

- przesłać wiadomość która w tytule zawierać będzie dokładny typ (np. Pogoń - Cracovia 5:0), w treści imię, nazwisko i numer kontaktowy na adres redakcja@pogon.v.pl, lub swój typ przesłać przed FORMULARZ.
- "polubić" "Bistro pod 8-ką" na Facebook"u

Co możemy powiedzieć o naszym partnerze? Smacznie, zdrowo, domowo z wysokiej jakości produktów od regionalnych dostawców .Polecamy obiady w lokalu oraz na wynos z dostawą do domu, przygotują dania na Państwa przyjęcie w domu lub polecamy ich salę do 80 osób.

Zachęcamy również do odwiedzania strony naszego partnera mieszczącej się pod adresem www.bistroszczecin.pl!

tekst alternatywny

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1873

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...