Aktualności

  • Mateusz Matras: Po golu dostaliśmy skrzydeł

Gol Mateusza Matrasa pozwolił Pogoni na wywiezienie jednego punktu z Zabrza spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Dla piłkarza, który przed sezonem przyszedł do Pogoni z Piasta Gliwice było to pierwsze trafienie z gryfem na piersi.


- Graliśmy w tym meczu o pełną pulę. Przyjechaliśmy do Zabrza po trzy punkty. W drugiej połowie mieliśmy przewagę. Po czerwonej kartce zdominowaliśmy gospodarzy ale piłka nie chciała wpaść do bramki. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach powalczymy i zdobędziemy komplety punktów - mówił tuż po meczu Mateusz Matras.

Pogoń źle rozpoczęła mecz z Górnikiem. Dopiero w końcówce pierwszej połowy kilka razy była blisko zdobycia bramek.

- Strzeliliśmy bramkę i wtedy gra się łatwiej, dostaje się skrzydeł. Mieliśmy 2-3 sytuacje, sam strzelałem głową ale nie udało się - podsumował pomocnik.

Dla Matrasa był to drugi mecz z rzędu od pierwszej minuty. To z pewnością dodało mu pewności siebie i motywacji do lepszej gry.

- To jest moja nominalna pozycja i czuję się na niej najlepiej. Moje pierwsze występy w Pogoni były fatalne. Mam nadzieję, że od teraz będzie już tylko lepiej. Mieliśmy w nogach ten mecz z Legią. Sam odczuwałem bóle w pachwinie i wolałem odpuścić i zejść - tłumaczył po meczu Matras.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1972

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...