Aktualności

- Powinniśmy grać skuteczniej po czerwonej kartce. Powinno być agresywniej, ale trzeba ten punkt szanować - powiedział po meczu trener Pogoni Jan Kocian. Zapraszamy do zapoznania się z pomeczowymi komentarzami trenerów.


Jan Kocian, trener Pogoni Szczecin: Myślę, że ten punkt jest sprawiedliwy. Mecz nie zaczął się dobrze. Straciliśmy gola po błędzie całej lewej obrony. Musieliśmy od razu zaregować i dobrze to wyszło. Graliśmy lepiej jeszcze w pierwszej połowie. Powinniśmy grać skuteczniej po czerwonej kartce. Powinno być agresywniej, ale trzeba ten punkt szanować.

Józef Dankowski, trener Górnika Zabrze: Zgadzam się, że trzeba punkt szanować, nawet w takim meczu, kiedy należało wykorzystać te sytuacje w pierwszej połowie. Końcówka to już drżenie o wynik po czerwonej kartce. Dostrzegam dużą poprawę, jeśli chodzi o organizację gry, co odbieram jako dobry prognostyk. Dusić chłopaków za stratę gola czy chwalić za punkt?! Tego jeszcze nie wiem,musimy przeanalizować spotkanie.

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 1959

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...