Aktualności

  • Radosław Janukiewicz: Musimy dopisać sobie po punkcie

W niedzielę Radosław Janukiewicz miał sporo pracy. W pierwszej połowie Górnik miał przynajmniej kilka dobrych sytuacji do zdobycia gola.


- Mecz był wyrównany. Później zawodnik z Zabrza dostał czerwoną kartkę. Mieliśmy przewagę optyczną ale nie mieliśmy na tyle klarownych sytuacji, żeby zamienić to na bramkę i skończyło się remisem - tłumaczył po meczu Janukiewicz.

W ostatecznym rachunku zespoły podzieliły się punktami co z pewnością traktują z niedosytem. W końcówce meczu przewagę miała Pogoń za sprawą czerwonej kartki Błażeja Augustyna.

- Dopóki graliśmy 11 na 11 mecz był wyrównany i każda drużyna mogła przechylić szalę na swoją stronę. Trzeba zaakceptować remis i dopisać sobie po punkcie - skwitował Janukiewicz.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1998

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...