Aktualności

Już tylko tydzień dzieli nas od meczu inaugurującego wiosenną rundę pomiędzy Pogonią Szczecin, a Koroną Kielce. Jaka będzie ta runda dla naszej drużyny? Wszystko na to wskazuje, że wzmocnienia, których dokonał klub, pozwalają dawać nadzieję na miejsce w czołówce. Jeśli jeszcze nie teraz, to patrząc na politykę transferową władz klubu, w przyszłym sezonie powinniśmy być stawiani w gronie faworytów.


Zanim zaczniemy emocjonować się pierwszym meczem w tej rundzie, przyjdzie nam wszystkim uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu, jakim będzie prezentacja zespołu. Dlaczego wyjątkowym? Jest szansa, że podczas prezentacji zasiądzie na trybunach 5 tysięcy kibiców Dumy Pomorza. Organizatorzy przygotowali masę niespodzianek. Na wszystkich czekać będzie plakat z aktualnym składem zespołu. W punkcie kibica Pogoni będzie można kupić bilet i karnet na mecze Portowców, a także zakupić klubowe gadżety w promocyjnych cenach. W kierunku trybun poleci kilkadziesiąt futbolówek - szczęśliwcy wrócą do domu z piłkami z autografami całej drużyny.

Pamiętano także o najmłodszych. Na dzieci czekać będą bezpłatne lody, klaun Czaruś z watą cukrową, zamek dmuchany z Krainy Fantazji, laserowy paintball i turniej gry w kręgle ze słodkimi niespodziankami, a także bohaterowie z Gwiezdnych Wojen. Chcemy, żeby tego dnia wszyscy kibice bawili się doskonale i wrócili do domu z miłymi wspomnieniami.

Na stoisku Fit Club, oficjalnym dystrybutorze firmy Herbalife, każda osoba będzie mogła zrobić sobie bezpłatną analizę składu ciała, sprawdzić swój wiek metaboliczny, dowiedzieć się, czy właściwie się odżywia, ile kalorii może jeść bezkarnie i co poprawić w swojej diecie, by czuć się doskonale.

Oczywiście kolejną, typowo sportową atrakcją dla wszystkich kibiców, będzie mecz Pogoń 04 Szczecin z Gwiazdą Ruda Śląska w ramach rozgrywek ekstraklasy futsalu. Nasz zespół zajmuje wysokie 3. miejsce w tabeli, w tym sezonie nie przegrał żadnego meczu w Szczecinie i wymieniany jest w gronie faworytów do tytułu mistrza Polski.

Zawodnicy futsalowej Pogoni, którzy podczas ostatniego meczu mieli okazję debiutować w pasiakach, liczą na wspaniały doping szczecińskich kibiców.

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 4183

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...