Aktualności

Zacznę nieco pompatycznie: Witamy w 1. edycji „POGON.V.PL FANTASY LIGA”! A teraz do meritum! W imieniu redakcji mam zaszczyt zaprosić Was, drodzy czytelnicy, do wspólnej zabawy. Do wygrania będą naprawdę atrakcyjne nagrody!


Czym jest Fantasy Liga? To taki test Waszego nosa trenerskiego. Układacie własny skład, stworzony z piłkarzy Ekstraklasy. Każdy zawodnik swoją dobrą dyspozycją będzie zdobywał punkty dla Waszej drużyny. Oczywiście, budżet na zespół jest ograniczony. Dodatkowo możecie mieć w swoim zespole maksymalnie 3 zawodników z jednego klubu. Wybierajcie mądrze, ponieważ każdy dodatkowy transfer(powyżej trzech) będzie później karany ujemnymi punktami. BARDZO WAŻNE: Prosimy o ustawienie imienia i nazwiska(a nie pseudonimu) w informacjach o prowadzącym drużynę.

 

Więcej info + rejestracja na: fantasyliga.wp.pl


Kiedy już stworzycie swoją „kapelę” dołączcie do naszej ligi! Oto kod: 280768835


Dlaczego warto się z nami zabawić?


Hmmm... przede wszystkim zabawicie się nie tylko z nami. W naszej zabawie wezmą udział: Łukasz Zwoliński, Mateusz Lewandowski, Wojciech Golla i Sebastian Rudol! Żeby nie mieli zbyt łatwo jako warunek konieczny musieli umieścić siebie w swoich składach. (chyba, że poprzedni mecz przesiedzieli na ławce/trybunie)


Portowcy będą walczyć między sobą o symboliczny puchar!


NA TEN MOMENT w puli nagród znajdują się 3 koszulki meczowe z autografami zawodników Pogoni Szczecin, gadżet od Mateusza Lewandowskiego oraz plakaty zespołu, również z autografami. Pula nagród może i z pewnością będzie się zmieniała wraz ze wzrostem zainteresowania zabawą. Przez całą rundę będziemy uaktualniać informacje na ten temat. Pewne jest jedno: te o których już wspomnieliśmy na pewno trafią do laureatów konkursu. Do wygrania może być tylko i wyłącznie coraz to więcej gadżetów związanych z Pogonią.

Mała ściągawka od Sebastiana Rudola:


 

No to co? Do dzieła!!

 

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Patryk Baliński
Żródło: własne
Wyświetleń: 2596

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...